احمدی‌نژاد ناشایست‌تر از قاجار

احمدی‌نژاد ناشایست‌تر از قاجار
 
 
 سخنگوی سابق حزب کارگزاران سازندگی گفت: حتماً برای مجلس آینده برنامه خواهیم داشت، مجلس رکن مهمی برای کشور است و با اصولگرایان رقابت خواهیم کرد. ‫حسین مرعشی، سخنگوی سابق حزب کارگزاران در گفت‌وگو با دانا اظهار داشت:
هیچ دولتی نمی‌تواند فراجناحی باشد اما می‌تواند از شخصیت‌های فراجناحی که برای کاری مناسب هستند تشکیل شود. وی دولت قبل را ناشایست‌ترین دولت تاریخ ایران دانست و گفت:
دولت کنونی بیش از اندازه با عناصر ناشایستی که از دولت قبلی به بدنه آن تحمیل شده، مباشرت می‌کند.  مرعشی در پاسخ به پرسشی در مورد فعالیت‌هایش گفت: من همیشه فعال بودم؛ در زندان هم فعال بودم و حکمم منع فعالیت‌های سیاسی شخصی نیست بلکه بنده عضویت و فعالیت در احزاب و موسساتی که کار سیاسی فرهنگی انجام می‌دهند، نمی‌توانم داشته باشم. 
وی ادامه داد: البته من فکر می‌کردم که نماز جمعه هم نمی‌توانم بروم اما مدتی است که فهمیدم می‌توانم.  مرعشی در ادامه گفت: تمام وظیفه من تقویت استاندار کرمان است و البته هیچ توصیه‌ای برای هیچ پستی به وی نخواهم کرد.
  این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین اظهار داشت: حتماً برای مجلس آینده برنامه خواهیم داشت، مجلس رکن مهمی برای کشور است و با اصولگرایان رقابت خواهیم کرد و امیدواریم اصولگرایان قاعده بازی را رعایت کنند.
  وی نظر خود را راجع به لقب دولت پیر دادن به دولت یازدهم و جوان گرایی دولت قبل اینگونه بیان داشت: نباید عملکرد غلط دولت‌های گذشته را به حساب جوانان این مملکت گذاشت که اگر اینگونه شد در طول تاریخ دیگر کار به جوانان سپرده نخواهد شد.  مرعشی استفاده از کارآزمودگان در دولت را در تمام دنیا مرسوم دانست و گفت: مرکز دولت محل پرورش نیرو نیست بلکه این کار باید در بدنه دولت صورت گیرد.
 روزنامه صبح ایران: قانون
/ 0 نظر / 15 بازدید