سفر آقای رئیس با همسر صیغه‌ای به خارج با هزینه بیت‌المال!

رئیس یکی از فدراسیون‌های ورزشی‌های انفرادی در برخی سفرهای خارج از کشور به خصوص سفرهای اروپایی یک زن را همراه خود از ایران می‌برده است.

به گزارش دانا،  این زن که ظاهرا همسر صیغه‌ای جناب رئیس بوده در برخی سفرها با هزینه فدراسیون اعزام می‌شده است آن هم در حالیکه اصلا نباید در آن کاروان اعزامی حاضر باشد. در آخرین سفری که برای خانم "ن" درخواست ویزای اروپا شد، سرمربی تیم نسبت به این اتفاق اعتراض کرد و واکنش نشان داد! اما ظاهرا اعتراض سرمربی به جایی نرسید. سرمربی این تیم گفت که چرا باید نام یک خانم در فهرست ورزشکاران مردی باشد که قرار است به یکی از کشورهای خارجی بروند!؟

شنیدیم در یکی از جلسه‌های خصوصی که مسئولان ورزشی با برخی از خبرنگاران این رشته ورزشی داشته آنها این مسئله را به رئیس ارشد اطلاع می‌دهند و رئیس نیز از شنیدن این سخنان حیرت‌زده می‌شود. گفته می‌شود بعد از بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی این رئیس فدراسیون به احتمال زیاد برکنار خواهد شد، البته به دلیل احتمال زیاد مدال‌آوری این رشته در حال حاضر مسئولان ورزشی قصد ندارند که تغییری در ریاست این فدراسیون پرحاشیه ایجاد کنند.
 

انتهای خبر/ قدس آنلاین / کد خبر: 215414
/ 1 نظر / 18 بازدید

بر کسی پوشیده نیست که استفاده از بیت المال در جهت منافع شخصی امری پسندیده نیست و اینکه آیا قوانین ۱۴۰۰ سال پیش را راهی به دنیای امروز هست یا نه جای بحث دارد. اما روی سخنم با نویسنده ی این مطلب است: طرز تیتر زدن بر این رویداد به گونه ای است که مخاطب گمان می برد اگر رئیس مربوطه همسر دایمی اش را با خود برده بود اشکالی نداشت یا کمتر مورد داشت و در شنیع نشان دادن این حرکت از عنوان «همسر صیغه ای» استفاده کرده. چندهمسری یکی از چندین موردی است که در آن اسلام برای مردان مزیت بیشتری قائل شده است. خوب اگر نویسنده با این موضوع مخالفتی دارند می توانند در جنبشهای مدنی انزجار خود را اعلام کنند نه در بی ارزش جلوه دادن همراهی دو انسان صرفا به دلیل استفاده از حقی که دین به آنها داده است. باز هم متذکر می شوم که در هر صورت هیچ فردی نبایستی از بیت المال بهره ی شخصی ببرد.