امیدوارم هر هدفی هست! پشیمانی تاریخی نداشته باشد!!

برخی اهالی فوتبال معتقدند حضور ملی پوشان ایران در لیگ های عربی هدفمند است.

به گزارش نامه نیوز، در سال های گذشته بازیکنان زیادی از ایران راهی لیگ های عربی می شدند که البته اکثرا در لیگ امارات بازی می کردند اما در سال های اخیر این اتفاق به ندرت رخ داد و به خاطر بالا رفتن ارقام پرداختی در لیگ ایران، کمتر شاهد حضور بازیکنان در لیگ های عربی بودیم.
در فصل جاری نیز اماراتی ها نام لیگ خود را به نام جعلی خلیج ع ر ب ی تغییر دادند تا حضور ایرانی ها در این لیگ ممنوع اعلام شود و با این شرایط کسی انتظار نداشت باز هم شاهد حضور بازیکنان ایرانی در لیگ های عربی باشیم.
این روزها اما تیم های قطری به دنبال جذب ایرانی ها هستند و پس از نفراتی مثل زندی، جباری و منتظری، نفراتی مثل تیموریان، جلال حسینی و خسرو حیدری را نیز می خواهند.
نکونام نیز راهی لیگ کویت شده تا بار دیگر شاهد حضور ایرانی ها در لیگ های عربی باشیم اما برخی اهالی فوتبال عقیده دارند کشورهای عربی که علاقه زیادی به موفقیت فوتبال ایران ندارند، با کشاندن ایرانی ها به لیگ های نه  چندان با کیفیت خود قصد ضربه زدن به فوتبال ایران را دارند.
این در حالی است که بازیکنان خارجی زیادی در لیگ قطر بازی می کنند و لیگ این کشور نیز پیشرفت زیادی داشته است و نمی توان چنین تحلیلی را منطقی قلمداد کرد خصوصا آنکه تضعیف فوتبال ایران، منفعتی برای قطری ها ندارد و آنها روی برگزاری جام جهانی متمرکز شده اند.
/ 0 نظر / 22 بازدید