انتشار اولین شماره روزنامه حامیان احمدی‌نژاد

همزمان با روز تولد محمود احمدی نژاد، رئیس دولت‌های نهم و دهم حامیان او اولین شماره روزنامه اینترنتی هما را منتشر کردند. این در حالی است که تاکنون در مورد مجوز داشتن یا نداشتن این روزنامه مسئولان وزارت ارشاد واکنشی نشان نداده‌اند.

امروز اولین شماره روزنامه اینترنتی هما منتشر شد. آن طور که پیش از این عبدالرضا داوری، از هوادران احمدی‌نژاد در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر نیز خبر داده بود قرار بود این روزنامه امروز همزمان با تولد محمود احمدی‌نژاد منتشر شود. 

به گزارش اقتصادنیوز ، در مورد خط مشی این روزنامه نیز می‌توان به توضیحات درودیان، مدیر مسئول این روزنامه اینترنتی در روزهای اخیر اشاره کرد که وی به روزنامه آرمان گفته بود: «ما سخنگوی احمدی‌نژاد نیستیم اما این روزنامه، روزنامه جریان احمدی‌نژاد است. روزنامه‌ای که دوست ندارد وارد مسائل سیاسی به شکلی که در مطبوعات دیگر است، شود و سعی دارد رویکرد فرهنگی را دنبال کند. مسائل فرهنگی و اجتماعی برای ما اولویت بالاتری دارد.»

با این حال هرچند امروز شماره اول این روزنامه اینترنتی منتشر شده اما هیچ کدام از مسئولان وزارت ارشاد در مورد مجوز داشتن یا نداشتن این روزنامه واکنشی نشان نداده‌اند. البته صاحب امتیاز این روزنامه مجمع رسانه‌ای هما(هواداران محمود احمدی‌نژاد) در انتهای این روزنامه ثبت شده است. با این حال، جستجو در میان اخبار صدور مجوز در سال‌های اخیر، نشان نمی‌دهد که خبری مبنی بر صدور مجوز انتشار روزنامه‌ برای مجمع رسانه‌ای هما منتشر شده باشد.

/ 0 نظر / 12 بازدید